Projekta dienas

Priekules vidusskolā veiksmīgi rit projekta dienas!
Mēs esam tik dažādi,bet mums ir kopīgas intereses un ,pateicoties EPVS jauniešu inciatīvai, pie mums 3 dienas projektu dienas veltitas ES! Ir interesanti, ir citādi, ir kreatīvāk, ir dinamiskāk, IR! Varam teikt:pa riktīgo trāpīts ES !!!Prieks!
Pie mums ir arī smaržīgi un garšīgi!!Mēs dzīvojam Eiropā, manas mājas ir Eiropas Savienībā.Bet vai zini, cik daudzveidīga, cik interesanta, cik sportiska, cik muzikāla, cik..cik..?Daudz jautājumu vakar un mēs esam atklājuši 3 jaukas projekta dienas ES jautājumiem:top Eiropas ēdieni, spēles;tiek pētīta mūzika, karogi, galvaspilsētas...sports..politika, mašīnas!
Pirmā projekta diena ES tematiem izskanējusi. Jāatzīmē, ka 2.b klase ar audzinātāju Rutu Okneri vakar devās ciemos uz Krotes bibliotēku,lai uzzinātu, kā tiek izmantota nauda ES fondu realizācijā.Iepazina senlietu krātuvi, atjaunoto Krotes bibliotēku!Paldies par ciemiņu uzņemšanu!
Lai veiksmīga visiem otrā projekta diena!
EPVS vadītāja Priekules vidusskolā skolotāja Agita Rukute.