Bibliotēkas grāmatu nodošanas kārtība

Par mācību grāmatu nodošanu

Lai mācību grāmatu nodošana Priekules vidusskolā 2020.g. pavasarī notiktu organizēti, raiti un atbilstoši ārkārtas situācijas apstākļiem, lūgums ievērot šādu kārtību:

$·    mācību grāmatas ievietojiet maisiņā, pievienojiet lapu ar atdevēja vārdu, uzvārdu, klasi! Ja ir atdodamas vēl citas skolas bibliotēkas grāmatas, ielieciet arī tās!

$·    Norādītajos datumos laikā no 9:00 – 13:00 maisiņus ar grāmatām nogādājiet skolā:

o   1., 2., 3.A, 3.B klase – 1. jūnijā;

o   4.A, 4.B, 5., 7.A klase – 3. jūnijā;

o   6., 7.B, 8.A, 8.B klase – 4. jūnijā;

o   9.A, 9.B, 10., 11. klase – 5. jūnijā;

o   12. klase – pēc eksāmeniem!

$·  Vienas ģimenes locekļi var nodot grāmatas sev piemērotākajā no attiecīgajām klasēm plānotajiem datumiem, grāmatas katram ievietojot atsevišķā maisiņā.

$·   Ja norādītajā datumā grāmatas nav iespējams nodot, dariet to no 8. līdz 17. jūnijam plkst. 9:00 – 13:00.

$·   Tiem, kuriem mācību gads pagarināts, grāmatas jānodod līdz 17. jūnija plkst. 13:00.

Ja ir jautājumi, rakstiet e-klases pastā skolas bibliotekārei Zentai Siksnai!

Par grāmatu izsniegšanu jaunajam mācību gadam informācija būs augusta sākumā.