Informatīva lekcija un debates "ELPO"

IPD-1661 FB post 1200x630 ELPO

Turpinot semināru ciklu Mana izvēle – medicīna, RSU Liepājas filiāle aicina vidusskolu jauniešus un citus interesentus uz informatīvām lekcijām un debatēm.

Šobrīd laiks - visnotaļ saspringts, apkārt daudz trauksmes, stresa un attiecību sarežģījumu, kas vienā sabiedrības daļā  veicina arī pastiprinātu dažādu  psihoaktīvo vielu lietošanu, nedomājot par no tā izrietošajām sekām un provokatīvu  jaunu atkarību  veidošanos.

Jaunatne aizvien ir ļoti jūtīga un  nepieredzējusi auditorija, tādēļ svarīgi būtu pēc iespējas biežāk par to runāt un dažādus atkarību procesus izskaidrot.

Par to, kā identificēt dažādu atkarību problēmas, neuzsākt vai pārtraukt to lietošanu, runāsim 10. novembra  lekcijā/diskusijā “ ELPO!”.

Aicinām piedalīties ne tikai vecāko klašu skolēnus, bet arī audzinātājus, vecākus no visiem Latvijas novadiem, jo aplūkojamā tēma ir gana aktuāla.

Temati:

Plaušu un aknu veselība

Atkarību rondo – alkohola, narkotisko, psihotropo, toksisko vielu lietošanas izplatība bērnu un jauniešu vidū, to lietošanas problemātika

Pieredzes stāsts “Reiz notika tā…”

Sarunā piedalīsies:

RSU Liepājas filiāles, RSU MDAK docētāja Līga Ēriksone

Bērnu un pieaugušo psihiatre ar vairāk kā 20 gadu darba stāžu, VSIA Piejūras slimnīca galvenā ārste Evija Siliņa

Biedrības “ BŪT BRĪVAI ” vadītāja, SIA “ĒT Resursu Centrs” dibinātāja,  mentors, koučs Anna Balode

Lūdzam pieteikties pa e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. līdz š.g. 9. novembrim, norādot vārdu, uzvārdu, (izglītības iestādi, klasi) un kontaktinformāciju turpmākai saziņai.

Dalība pasākumā – bez maksas

Tiešsaistes adrese tiks nosūtīta pirms pasākuma