Mācību ekskursija Ādažos

Projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001“Karjeras atbalsts izglītojamiem vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs” ietvaros 22. oktobrī tika organizēts pasākums “Izvēlies vietējo!”, un 1. - 2.klase devās uz kartupeļu pārstrādes uzņēmumu Ādažos. Mācību ekskursijas laikā skolēni guva plašu informāciju par kartupeļu pārstrādes ražotnes procesu, darba vidi un ikdienu tajā. Iepazinās ar profesijām uzņēmumā: agronoms, ražošanas meistars, pārtikas tehnologs, kvalitātes speciālists, pārdošanas vadītājs, menedžeris un grāmatvedis u.c. un uzzināja par profesiju apgūšanas iespējām. Noskaidroja kādas prasmes, zināšanas, iemaņas un rakstura īpašības ir nepieciešamas darba veikšanai, lai strādātu kartupeļu pārstrādes uzņēmumā “Ādažu čipši”. Lai izprastu pagatavošanas procesu no kartupeļiem līdz uzkodām, skolēniem bija iespēja pagatavot čipšus ar pašu izvēlētajām garšām.

Liene Sokolovska

Pedagogs karjeras konsultants