Muzikāls dzīvesstāsts "No Veidenbauma neaizbēgsi". "Latvijas skolas soma

Drukāt
Publicēšanas datums Autors administrācija

Veidenbaums afiša-1

Muzikāls dzīvesstāsts "No Veidenbauma neaizbēgsi". "Latvijas skolas soma".

Dziedātājs Ralfs Eilands sadarbībā ar "Liepaja Music Orchestra", Jāni Ivuškānu un Liepājas teātra aktieri Gati Maliku, programmas “Latvijas skolas soma” ietvaros, izstrādājuši muzikālu dzīvesstāstu “No Veidenbauma neaizbēgsi”, kas jau šobrīd digitālā formā pieejams ikvienam interesentam un skolēnu grupām visā Latvijā!

Tas ir mūsdienīgs, muzikāls, autobiogrāfisku nianšu skaidrojošs un digitālā formātā pieejams dzīvesstāsts, kas dzejā, dziesmās un epizodiskos mēmā kino fragmentos, ļauj skolēniem uz brīdi nonākt vienā telpā ar Eduardu Veidenbaumu, lai no pirmās rindas redzētu nozīmīgākos dzejnieka dzīves līkločus, kā arī ieklausītos viņa joprojām aktuālajās dzejas rindās.

Priekules vidusskolas 9A. un 9B. klases skolēniem būs iespēja noklausīties šo muzikālo dzīvesstāstu 22. martā literatūras stundās.

Papildus muzikālajam dzīvesstāstam esam īpaši parūpējušies par atpakaļatgriezeniskās saites nodrošinājumu, izstrādājot muzikālā dzīvesstāsta saturā balstītu un radoši aizpildāmu testu, kuru iespējams skolēniem pildīt pēc video noskatīšanās. Tāpat pie unikālā linka iegādes pievienots audio fails ar E.Vedenbauma dzejoļiem, kurus pedagogiem izmantot mācību procesa laikā.

Muzikālā dzīvesstāstā piedalās: Ralfs Eilands, aktieris Gatis Maliks, Liepaja Music Orchestra mūziķi - Jānis Ivuškāns (trompete), Ritvars Garoza (taustiņinstrumenti), Mārtiņš Zālīte (bass, basa sintezators) un Pauls Ķierpe (sitaminstrumenti).

Sanita Pāvila