Meža dienas 2016.

Priekules vidusskolā 2016. gada 19. septembrī Latvijas Pašvaldību savienības 2016. gada projekta „PAŠVALDĪBU LABIE DARBI PARKOS LATVIJAS SIMTGADEI” ietvaros norisinājās pasākums ”Meža dienas 2016”.  Projekta moto: „Kopā nākotnes mežam!”.

Pasākums iesākās ar dabas takas atklāšanu parkā pie „Zaļās klases”. Līdz 19. septembrim skolēni varēja vākt un nest dabas materiālus (zīles, čiekurus, kastaņus, akmeņus, koka mizas utt.), lai aizpildītu taku. Direktore savā uzrunā aicināja skolēnus būt aktīviem un turpināt nest dabas materiālus. Pēc tam dalībniekiem bija iespēja noklausīties uzaicināto speciālistu lekcijas par tēmu „Mežs”. 1. – 5. klašu skolēni klausījās Priekules pilsētas dārznieces E. Valdmanes stāstus par Latvijas mežos sastopamiem kokiem. 6.- 8. klašu skolēni dzirdēja A. Džeriņa stāstījumu par mežu. Un uzaicinātais lektors J. Šuba no Liepājas Universitātes 9. – 12. klašu skolēniem stāstīja par meža dzīvniekiem.

Pasākuma galvenā daļa bija, kurā katrai klasei bija jāsagatavo konkrēts uzdevums par tēmu „Mežs”. Sākumskolas skolēni bija sagatavojuši latviešu tautasdziesmas, mīklas un ticējumus par mežu un dzīvo dabu, muzikālu priekšnesumu un prezentāciju par mūsu planētas neparastiem mežiem. Pamatskolas un vidusskolas skolēni bija sagatavojuši interesantus video par piesārņojumu mežā, Priekules ģimeņu dārzu, mīklas par mežu, muzikālu priekšnesumu.

Paldies visiem par piedalīšanos un līdzdarbošanos!

Direktores vietniece izglītības jomā

Sanita Pāvila