Piedalījās: Alīna Ešenvalde, Kristiāna Auzniece un Arvīds Kurāts

WP 20161130 11 47 09 Pro

 

 

 

Mūsu skolas skolotāja Airita Ešenvalde ir ieguvusi "Ekselences balvu" bioloģijā

17. februārī notika „Ekselences balvas" fināls, kurā klātienē tikās 20 progresīvi bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāji.Finālā skolotāji vadīja atklātas mācību nodarbības Mārupes vidusskolā.

Skolēni, vecāki, skolu vadība un kolēģi „Ekselences balvai" kopā bija pieteikuši 101 bioloģijas, fizikas, ķīmijas un matemātikas skolotāju. No tiem tika atlasīti 20, kuri vada mūsdienīgas un aizraujošas stundas, spēj ieinteresēt skolēnus mācīties eksaktos mācību priekšmetus un palīdz katram skolēnam sasniegt savus labākos rezultātus.

Atšķirībā no citiem meistarības apliecinājumiem, „Ekselences balva" tiek piešķirta par skolotāja darbu klasē, nevis skolēnu rezultātiem eksāmenos un olimpiādēs, nostrādāto gadu skaitu vai formāliem dokumentiem, kas apliecinātu skolotāju kvalifikāciju. Balvas saņēma tie skolotāji, kuri vislabāk spēja sevi pierādīt, vadot nodarbības Mārupes vidusskolas skolēniem. Viņu sniegumu vērtēja paši skolēni, Latvijas Universitātes (LU) un Valsts izglītības satura centra pārstāvji, kā arī balvas mecenātu – Latvijas Elektrotehnikas un elektronikas rūpniecības asociācijas, Latvijas Ķīmijas un farmācijas uzņēmēju asociācijas, SIA „PharmIdea", SIA "Metrum" un AS „Latvijas valsts meži" pārstāvji.

Dienas noslēgumā LU Mazajā aulā notika apbalvošana, kurā tika sveikti visi finālisti, un četri labākie katrā mācību priekšmetā saņēma mecenātu sarūpēto „Ekselences balvu"  1400 eiro apmērā, šo balvu ieguva arī mūsu Priekules vidusskolas bioloģijas skolotāja Airita Ešenvalde. Apsveicam!

LTV ziņu dienesta sižets

 

2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker