Makulatūras vākšanas konkurss

“Tīrai Latvijai”

2016./17. mācību gads

Konkursa mērķis

Veidot izpratni, ka sabiedrība ar savu rīcību var samazināt pašu radīto atkritumu apjomu.

Parādīt praktiskas vides stāvokļa uzlabošanas un dabas resursu taupīšanas iespējas;

·       Veicināt teorētisko zināšanu nostiprinājumu praktiskā darbībā, tādējādi attīstot jauniešos atbildības sajūtu par cilvēka darbības sekām.

Makulatūras vākšana

Konkursa ietvaros drīkst vākt: biroja, kopējamo, piezīmju, zīmēšanas papīru, grāmatas (arī ar auduma vākiem), avīzes, glancētos žurnālus, bukletus, katalogus, burtnīcas, klades, kartona izstrādājumus (kartonam jābūt salocītam).

Žurnālus un avīzes pirms izmešanas nav nepieciešams atskavot.

Nedrīkst likt : fotogrāfijas, izlietotus papīra traukus, uzlīmes, kā arī slapju un netīru makulatūru.

Minimālais makulatūras izvešanas apjoms 600 kg (visai skolai kopā).

Konkursā var piedalīties divās kategorijās:

Pēc visvairāk savāktā makulatūras daudzuma uz vienu izglītības iestādes audzēkni.

Pēc visvairāk savāktā makulatūras daudzuma izglītības iestādē.

Makulatūras vākšanas kārtība Priekules vidusskolā

Makulatūra tiek krāta katrā kabinetā kartona kastē, kura tiks izsniegta no 17. - 21. oktobrim.

Atbildīgais par vākšanu ir kabineta skolotājs vai klases audzinātājs.

Pilno kasti iztukšot pie skolas saimnieka A. Ulmaņa (nosvērs atnesto makulatūru)

Makulatūru krājam arī mājās. To varēs nodot no 2017. gada  9. - 10. martam Priekules vidusskolā (konkrēti laiki un nodošanas vieta, tuvojoties šiem datumiem).

Konkursi Priekules vidusskolā.

Aktīvākā klase (uzskaiti veic skolas saimnieks).

Aktīvākais  skolēns (no 9.-10. martam uzskaiti veic direktores vietniece S. Pāvila un skolas saimnieks A. Ulmanis).

Balvas tiek pasniegtas 1.- 3. vietai.

Beigu termiņš makulatūras vākšanai 2017.gada 10. marts.