Priekules vidusskolas interešu izglītības nodarbību grafiks 2018./2019. m. g.

Drukāt
Publicēšanas datums Autors administrācija

 

 

Interešu izglītības nodarbību grafiks 2019./2020.m.g. I semestris

N.p.k.

Nodarbības nosaukums/stundas

Vadītājs

Pirmdiena

Otrdiena

Trešdiena

Ceturtdiena

Piektdiena

  1.  

Vokālais ansamblis 10.-12.kl (3 stundas)

A. Hanzovska

   

15:30-18:30

   
  1.  

Ansamblis 6.-9.kl. (3 stundas)

A. Šintlere

       

8:00-8:25

15:15-17:45

  1.  

Koris 2.-5.kl. (2 stunda)

R. Bružika

7:55-8:25

7:55-8:25

 

7:55-8:25

11:30-12:00

  1.  

Folklora (4 stundas)

R. Oknere

14:00-15:00

 

14:00-15:00

 

14:00-16:00

  1.  

Ritmika 3. – 6. kl. (3 stundas)

R.Oknere

     

13:00-16:00

 
  1.  

Priekules vidusskolas avīze 9.-11. kl. (3 stundas)

Z. Strelēviča

8:00-8:25

8:00-8:25

15:30-16:50

8:00-8:25

8:00-8:25

 
  1.  

Lūgšanu grupa (1 stunda)

J. Tiškus

7:55-8:25

     

7:55-8:25

  1.  

1.kl. deju kolektīvs (1 stundas)

L. Sokolovska

13:00-14:00

       
  1.  

2. – 3.kl. deju kolektīvs (1 stundas)

L. Sokolovska

14:00-15:00

       
  1.  

4.-5. kl. deju kolektīvs (2 stundas)

L. Sokolovska

15:00-16:00

   

15:00-16:00

 
  1.  

6.-8. kl. deju kolektīvs (2 stundas)

L. Sokolovska

   

14:45-16:45

   
  1.  

9.-12.kl. deju kolektīvs (7 stundas)

L. Sokolovska

16:00-19:30

   

16:00-19:30

 
  1.  

Floristika (2 stunda)

L. Sokolovska

       

14:30-16:30

  1.  

Eiropas Parlamenta Vēstnieku skola (2 stundas)

A. Rukute

 

15:30-16:30

 

15:30-16:30

 
  1.  

Mājturība un tehnoloģijas 5.-8. kl. (1 stundas)

Z. Važa

14:40-15:40

       
  1.  

Sporta spēles 7.-12. kl. (3 stundas)

R. Feldmanis

     

18:00-21:00

 
  1.  

Vieglatlētikas pulciņš 2.-6. kl. (3 stundas)

R. Feldmanis

     

16:00-18:00

16:00-17:00

  1.  

Florbols/ tautas bumba 2.-6.kl. (3 stundas)

R.Feldmanis

 

15:30-17:30

   

15:00-16:00

  1.  

Tautas bumba 2.-5.kl. (1,5 stundas)

S. Pīlagere

13:05-14:35

       
  1.  

Basketbols 6.-12.kl. (1,5 stundas)

S. Pīlagere

 

14:45-16:15

     
  1.  

Lego robotika 1. – 9.kl. (2 stundas)

M. Laugale

   

15:00-17:00

   
  1.  

Ceļu satiksmes drošība, 4. kl. (2 stundas)

R. Astrausks

     

12:15-14:15

 
  1.  

Robotika (ESF projekts)

M. Laugale

 

15:00-18:00

     
  1.  

Programmēšanas pamati (ESF projekts)

I. Mellums

       

14:40-16:40

2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker