Deju Ritmi 2022

deju3 deju1

Deju Ritmi 2022,
23.aprīlī, kopumā pulcējot  aptuveni 400 dejotāji no Saldus, Ventspils, Kuldīgas, Grobiņas un Liepājas, norisinājās deju konkurss/festivāls "Deju ritmi 2022." Dejotāji galvenokārt pārstāvēja privātas deju studijas, bet bija arī bērnu/jauniešu centri, kā arī interešu izglītības dejotāji- mēs. Pieredze neatsverama, spilgti iespaidi, jaunas motivācijas un brīnišķīga sestdiena. Abas Priekules vidusskolas deju grupas- 4.-5. klašu un 6.-8. klašu - ieguva 3.vietas. Īpašs prieks ir par children vecuma dejotājām, savukārt, kas attiecas uz junior small grupu dejotājiem- bija  konkurence un adrenalīns.  Meitenēm ir gandarījums un nopietna pieredze. Īpašs paldies Agnesei Šteinai par grimmu, frizūrām un atbalstu! Paldies Priekules vidusskola par iespēju startēt šajās sacensībās!
Rita Ceriņa