Mūsu iniciatīvas Eiropas pilsoņu gadā

Šā gada 17. un 18. oktobrī Rīgā notika Latvijas skolēnu pašpārvalžu salidojums ‘’Mūsu iniciatīvas Eiropas pilsoņu gadā’’, kurā mūsu skolu pārstāvēja Elīna Bačuka , Kristiāna Auzniece un skolotāja Iveta Brence.

Salidojums norisinājās divas dienas un šī salidojuma mērķis bija aktīvi un radoši risināt dažādas problēmas, kuras sastopamas Latvijas skolās, sakarā ar skolēnu domi jeb pašpāŗvaldi. Salidojumā piedalījās skolu pārstāvji, galvenokārt skolu prezidenti, no visas Latvijas. Mums bija iespēja gan darboties grupās, gan uzklausīt Latvijā zināmu cilvēku viedokli un pieredzi par dažādām problēmām un to risināšanu.

No šī pasākuma ieguvām ļoti daudz informācijas par to, kā risināt dažādas problēmas, kuras sastopamas mūsu skolā, kā arī to, kā pareizi rakstīt un pieteikt Eiropas Projektu. Protams, ieguvām arī daudz jaunu draugu un lielisku pieredzi!

Skolas prezidente Elīna Roga