Literātu konkurss „Dullais Dauka”

Publicēšanas datums Autors Telma Bergmane

Šogad konkursa „Dullais Dauka” noslēgums norisinājās Priekules vidusskolā, kā jau katru gadu, 23.aprīlī. Šis ir jau piektais gads, kad šis konkurss notiek. Konkursam 31 dalībnieks iesūtīja vairāk nekā 90 darbus prozā un dzejā. Pasākuma ievadā visiem sanākušajiem bija iespēja skatīties un klausīties 12.klases koncertuzvedumu „Sajust ZIEDONI”.

Darbus vērtēja Liepājas Universitātes pasniedzēja Anita Helviga. Viņa ļoti priecājusies par iespēju lasīt skolēnu darbus, taču vērtēšana bijusi ļoti grūta, jo visi darbi ir bijuši labi. Katrs darbs ar savu odziņu.

Pirmo 3 vietu ieguvēji katrā klašu grupā saņēma diplomus un skaistas un interesantas grāmatas. Pārējie konkursa dalībnieki saņēma pateicības un ļoti jaukas magnētiskās grāmatzīmītes. Pēc apbalvošanas, protams, sekoja neliels mielasts un savu rakstīto darbu apspriešana.

Pēc pasākuma bija dzirdamas tikai pozitīvas atsauksmes. Gan par 12.klases priekšnesumu, gan par iegūtajām dāvanām un apbalvojumiem.