Bērnu vasaras nodarbības ir klāt

Drukāt
Publicēšanas datums Autors administrācija

20.05.2015.

Liepāja

Bērnu vasaras nodarbības ir klātVasara nav vairs talu - iespej 1

Tūlīt jau ir klāt skolēnu vasaras brīvlaiks, kas nozīmē, ka tūlīt ir klāt bērnu vasaras nodarbības „Brīvs laiks – lietderīgs laiks”.

Bērnu un jauniešu biedrība „Liepājas Jaunie Vanagi” jau sesto gadu piedāvā bērniem un pusaudžiem, vecumā no 6 līdz 13 gadiem, savu vasaras brīvlaiku pavadīt lietderīgi. Piedāvājam tematiskās nodarbības, sākot no 8.jūnija līdz 21.augustam. Šī gada tēmas ir māksla, mūzika, starptautiskās dienas, apkārt pasaulei, olimpiskās spēles, piedzīvojums dabā, ceļojums laikā, mācību priekšmeti, veselība un piecas maņas. Katra no tēmām sevī ietver, spēles, atrakcijas, radošas darbnīcas, pārgājienus, ekskursijas un iestādēm Liepāja, kuras ar konkrēto tēmu ir saistītas, tikšanās ar dažādiem cilvēkiem, kuri darbojas konkrētajā jomā, un daudz ko citu jautru un atraktīvu, izzinošu un noderīgu.  Dalībnieki tiks dalīti pa vecuma grupām.

Nodarbībās būs iespējams apgūt arī angļu valodu, jo tās vadīs jaunieši no Latvijas un Eiropas Brīvprātīgā darba veicēji no Spānijas, Portugāles, Peru, Venecuēlas, Slovēnijas, Ungārijas un Nīderlandes.

Jūnijā nodarbības notiek no plkst.10.00-14.00, kur dalības maksa ir 10Eiro nedēļā. Cenā iekļauts - materiāli, ekskursijas, transports, tējas pauzes). Savukārt jūlijā un augustā nodarbības notiek no plkst.10.00-16.00, kur dalības maksa ir 17Eiro nedēļā. Cenā iekļauts – materiāli, ekskursijas, transports, pusdienas.

Vairāk informāciju var uzzināt www.liepajasjv.lv vai pa tel.27090307

Pieteikšanās ir ne vēlāk kā vienu nedēļu pirms izvēlētās nedēļas. Vietu skaits ir ierobežots.

berniIMG 1637

Projektu atbalsta Liepājas pilsētas dome un programma „Erasmus+”. Šis projekts tiek finansēts ar Eiropas Komisijas atbalstu. Šis paziņojums atspoguļo vienīgi autora uzskatus, un Komisijai nevar uzlikt atbildību par tajā ietvertās informācijas jebkuru iespējamo izlietojumu

Žigimants Krēsliņš

Biedrības ārlietu sekretārs

27090307

2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker