„Mārtiņami gaili kāvu…”

Publicēšanas datums Autors Telma,10.kl.

IMG 9056     Mārtiņi, gada raženākie svētki, ir pagājuši. Kā jau katru gadu, skolā tika rīkots Mārtiņtirgus. Tajā piedalījās visi , kas gribēja pirkt vai pārdot.

Šogad tirdziņu organizēja desmitā klase. Svētku runu teica un atklāja tirgu Elvis Edgars Saulītis. Tirgus tika ieskandināts ar skaistām dziesmām un Mārtiņu sveikšanu.Visu tirgošanās laiku skanēja brīnumjauka, skaista un dienai atbilstoša mūzika, kuru bija sagatavojuši Valters Siksna un Dāvis Leimanis. Pārdotas tika visdažādākās lietas: adventas vainagi, čības, zeķes, sērkociņu mājiņas, kokteiļi, rauši, cepumi un citi izstrādājumi.

Visi bija priecīgi un līksmi. Var pat simtprocentīgi teikt, ka tirgus bija izdevies un to pat apstiprināja Anita Zviedre, mākslas skolas skolotāja, teikdama: „Tirgus ir izdevies lieliski, jo bērni ir pacentušies no visas sirds. Šādā veidā var sākt veidot savu biznesu jau no pirmās klases, pilnveidojot savas prasmes. Manuprāt, tirgus galvenā motivācija ir: ko varu to daru.”