Skolotāju diena -2015

Publicēšanas datums Autors Agita Rukute

IMG 4274Priekules vidusskolas 11.klase kopā ar skolēnu padomi un skolēnu vecākiem 2.oktobrī sveica Skolotāju dienā visus pedagogus .

Paldies sakām 11.klases jauniešiem Megijai Sisenei un Mārcim Pļaviņam ,kuri vadīja skolotājiem audzināšanas stundu- koncertu . Jaunieši savās atmiņās dalījās par skolas gadiem, aicinot mūs visus atcerēties savu pirmo skolu, savus skolotājus.

Pedagogu kolektīvs atzina, ka koncerts bija lielisks, pozitīvas emocijas, jauki pārsteigumi.

Paldies visiem vecākiem par atsaucību un skolēniem - par piedalīšanos koncertā, paldies par skaistajiem ziediem un atmiņu brīdi.

IMG 4259Paldies mūsu absolventiem Ievai Innei , Reinim Hanzovskim un skolotājām Lienei Rihterei un Agritai Hanzovskai.

Paldies visiem atsaucīgajiem skolēniem un klašu kolektīviem, kuri veidoja arī jaukas un gaumīgas ziedu un dārzeņu izstādes par godu šiem svētkiem!

Paldies visam 11.klases kolektīvam par šī pasākuma sagatavošanu .

Viens vienīgs vārds un tas ir :Mīlestība!

Un otrs vārds:Lai tev ir laba sirds!

Un trešais vārds:Dod citiem sevī labo!

Tas nezudīs, tas tikai lielāks augs!

Lai kurp Tu iesi-Tavi soļi ziedēs!

Lai ko Tu teiksi-Tavi vārdi plauks!

Agita Rukute

Priekules vsk. skolotāja.