Erudīcijas konkurss "ES MĪLU TEVI, LATVIJA''!

edb77431-b8b0-4d8a-a0b5-52367cfb71cc

22. novembra pēcpusdienā skolā viļņoja patīkams satraukums,jo
4.,5.,6.klašu komandām notika erudīcijas spēle
"E S  M Ī L U  T E V I,  L A T V I J A''!
Visi jaunieši ir lieli malači, jo ieguvēji ir visi-katrai komandai uzdāvināja svētku kliņģeri, un pozitīvas emocijas ieguva visi!
1. vietu ieguva 5.klases komanda.
2.vieta-4.kl.un 6.kl.zēnu komandai.
3.vieta-6.kl.meiteņu komandai.
"Gan upes un augstākās vietas, gan pilsētas un personības, gan putnu balsis un latviešu filmas,gan mūsu dziesmas, gan dati...-tik daudz kas interesants bija spēlē un mums ļoti patika!!"-tādas atziņas skanēja no jauniešu puses.
Arī mums prieks, ka spēle izdevās, un patriotisma mēnesi aizvadām ar pozitīvu un spēcīgu enerģiju!
Paldies skolas direktorei Sandrai Grosbergai par atbalstu!
Paldies klašu audzinātājām Agnesei Razmai, Vinetai Grīnbergai, Inesei Upītei, Jekaterinai Tiškus par sadarbību un atsaucību!
Paldies skolotājai Gunai Remesei par ieguldīto darbu, gatavojoties konkursam!Paldies skolas bibliotekārei Zentai Svarai par labiem jautājumiem!
Tiksimies citā erudīcijas konkursā!
Sociālās un pilsoniskās jomas vadītāja Agita Rukute.