Jauniešu līdzdalības projektu darbnīca

ed7bbf57-b22b-4eb5-97ff-ec2a56d1fd0f

6e9b13b9-b516-4e96-869a-24d671858ee5

JSPA rīkotās mācības 2. līmenis  “Jauniešu līdzdalības projektu darbnīca”
No 18.-20. janvārim Liepājā norisinājās JSPA rīkotās mācības 2. līmenis  “Jauniešu līdzdalības projektu darbnīca,” kur piedalījās ar Priekules vidusskolas Skolēnu Domes prezidente Daniela Zube un prezidentes vietniece Luīze Rozenberga.
Trīs dienu garumā pasākuma dalībnieki detalizēti strādāja ar projekta iesniegšanas sagatavi, precizēja nianses saistībā ar vadlinījās izvirzītajā prasībām veiksmīgam projekta iesniegumam.
Šo mācību tēma bija par līdzdalību kā mērķi, atgādinām, ka kopā ir izvirzīti 11 mērķi, tādēļ atlikušās sesijas bija par realizētiem un šobrīd aktīviem projektiem, mērķiem un Dalībnieces uzsver, ka projekta iesniegums ir gana apjomīgs un darbietilpīgs, tāpat kā ideja un problēmas risinājumu meklēšana. Tomēr pats svarīgākais esot jau uzstā'ditais mērķis un pieeja.
Vēlamies teikt paldies Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras pārstāvjiem par lieliski organizētu semināru.
Priekules vidusskolas direktores vietniece
Rita Ceriņa