"Jaunie Skrundas sargi"

2023. gada 29. janvārī  Priekules vidusskolas 6.-9.klašu komandas piedalījās piedzīvojumu un izaicinājuma spēlē "Jaunie Skrundas sargi"!
Paldies pedagogiem - Guna Remese, Jekaterina Tiškus, Sanita Pīlagere, Santa Avotiņa- un vecākiem par sadarbību un atbalstu!
Šajā dienā godina Skrundas atbrīvotājus-vēsturiskā Skrundas kauja deva lielu ieguldījumu Oskara Kalpaka vīru pašapziņas celšanā un Latvijas valsts veidošanās procesā.
Pieminot šo vēsturisko brīdi, Skrundas Karoga dienā piedalījās aizsardzības ministre Ināra Mūrniece, Kuldīgas novada domes priekšsēdētāja Inese Astaševska, Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes komandieris pulkvedis Andris Rieksts, Zemessardzes 45. kaujas nodrošinājuma bataljons komandieris pulkvežleitnants Rinats Ažēns, bataljona karavīri un zemessargi.
Mūsu skolas 9.klases jauniešu komanda iegūst 3.vietu!!!
Sveicam un lepojamies!

Galeriju skatīt ŠEIT>>>