Runas konkurss Priekules vidusskolā

Runas konkurss Priekules vidusskolā
2. februārī Priekules vidusskolā norisinājās skolas atlases kārta runas konkursā "Zvirbulis 2023."
Konkursa mērķis ir  bērnu un jauniešu pilsoniskās līdzdalības, kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā lielpratības veicināšana.
Skolas atlasē piedalījās 22 audzēkņi ar dzejas un prozas priekšnesumiem,izpildot gan tautā zināmu rakstnieku darbus, gan jauno autoru veikumus.
Vidusskolām ir iespēja katrā vecuma grupā sūtīt 2 finālistus uz novada 1. kārtu, ko arī Priekules vidusskolā veiksmīgi nolēma.
1.kārta –Dienvidkurzemes novada skatuves runas konkursā notiks 2023.gada 9. martā - 1.klases grupai un 2.-3.klašu grupai, savukārt, 10.martā - 4.- 6.klašu grupa, 7.- 9.klašu grupa un 10.-12.klašu grupa.
Laureāti Priekules vidusskolā:
Mārtiņš Pauls Tiškus (1. klase)
Evelīna Erbe (1. klase)
Katrīna Rubeze (2. klase)
Nikola Kalveniece (3. klase)
Amanda Zube (5.klase)
Kristians Bubļausks ( 6.a klase)
Adrians Henrijs Timbars (7.b klase)
Margarita Tiškus (7.b klase)
Luīze Rozenberga (10. klase)
Paldies  vecākiem un pedagogiem  par audzēkņu gatavošanu un iedvesmošanu konkursam - Lāsmai Skudiķei, Marikai Šeflerei, Agnesei Razmai, Inesei Upītei, Agitai Zuļģei!
Vēlam veiksmi un izdošanos novada 1. kārtā martā!