Dari to, ko tu mīli un mīli to, ko tu dari!

IMG 9723 3

Tā tikšanās reizē 24.martā mūsu skolas 10.klases jauniešiem teica mūsu absolvents, priekulnieks, Latvijas profesionālais šautriņu metējs Madars Razma.

Tā bija ļoti vērtīga un iedvesmojoša saruna par skolas laikiem, par studijām,par handbolu, par dzīves mērķiem, neatlaidību, pacietību;par ģimenes lielo atbalstu un ticību viņam.

Madars stāstīja, cik vērtīga ir viņa dzīvē grāmatu lasīšana.Un tās ir autobiogrāfiskas grāmatas par reāliem cilvēkiem, jo tas aizrauj, tas liek ticēt sev un saviem mērķiem.

Jauniešiem bija iespēja mācīties izprast šautriņu mešanas spēli, piedalīties nelielā sacensībā.

Paldies ,Madar, par šo lielisko iedvesmas stundu, par foršām dāvanām, jo šautriņu mešanas treniņi šobrīd aktīvi notiek.Lai veicas un izdodas!

Agita Rukute