Sapņus iespējams īstenot!

WhatsApp Image 2023-04-05 at 20 47 15 1

Sapņus iespējams īstenot! Pirmdien, 4. aprīlī, Priekules vidusskolas 7.a klases skolēni (audzinātāja Zaiga Strelēviča) klases stundā sarunājās ar Antru Dobeli, kura pirms pāris mēnešiem Priekulē atvēra savu veikaliņu “Lakstu bode”. Antras profesija ir friziere. Viņa stāsta, ka “izaugusi” frizētavā, jo tā bija arī viņas mammas profesija. Viena no Antras skolotājām atceras, ka kādā no “Ēnu dienām”, kad pārējie klases biedri nevarēja izvēlēties, ko ēnot, Antra vienīgā aizbraukusi uz pilsētu “ēnot” frizieri. Kad pienācis laiks izvēlēties, par ko mācīties, Antrai nācās izšķirties starp friziera un daiļdārznieces profesiju. Tagad, pēc ilgāka laika, kad frizētavai blakus atbrīvojās telpa, bija lēmums – “kāpēc ne?” un tika piepildīts otrs sapnis – savs puķu veikaliņš. Antra skolēniem uzsvēra, ka IR jāsapņo, pēc tam mērķtiecīgi jāstrādā, lai sapni īstenotu, un nepārtraukti jāmācās. Jāmācās pat tas, kas liekas – “nu kāds vispār ir ar to sakars?”Antra saka, ka darba ir ļoti daudz, bet, “jo vairāk dara, jo vairāk var padarīt”, un viņa priecājas, ka beidzot sapnis ir piepildīts – viņa strādā sev un šeit, dara to, kas patīk, un no valsts aizbraukt negrib. Un tagad – visas iespējas jauniem sapņiem.