Ēnu diena 2023.

4E2A851C-40AD-4587-9050-7222AB28CF3E

5.aprīlī norisinājās Ēnu diena, kad skolēniem bija lieliska iespēja iepazīt kādu sev interesējošu profesiju un visas dienas garumā sekot sava ēnojamā darba gaitām. Mūsu skolas 8.,9.,10.klašu jaunieši aktīvi iesaistījās šajā dienā.

Kādas ir jauniešu intereses?Ēnoto profesiju klāsts ir daudzpusīgs:medicīna, būvniecība, logu un durvju izgatavošana,auto-moto remonts,dažādi individuālie uzņēmēji, pagasta pārvaldes vadītāji, valsts vides dienesta vecākais inspektors, DVK pašvaldības policijas vecākais inspektors, profesionāla fotografēšana,tattoo tetovētāji, māksla, mode.

Jaudīgu Ēnu dienu jaunieši piedzīvoja Attīstības platforma YOU+.

Iespaidiem bagāta Ēnu diena aizritēja uzņēmumā Caljan LSEZ SIA visas dienas garumā ēnojot mehānikas inženieri.

Lielāka interese šogad bija par pirmsskolas izglītības iestāžu profesijām/ēnoja b/d "Dzirnaviņas"/.

Kā atzīst paši jaunieši- ieguvums no ēnu dienas ir ļoti daudzpusīgs:izprast darba dzīves ikdienu, izvērtēt savu piemērotību konkrētai profesijai, kas palīdz tālāk plānot nākotnes karjeru.

Paldies visiem Ēnu devējiem par sadarbību!

Ēnu dienu apkopoja Agita Rukute.