Pusdienas Priekules vidusskolā

Pusdienas Priekules vidusskolā.
Informējam, ka Priekules vidusskolas ēdnīcā “Garšo ēst”, 1. – 6. klasei ir pieejamas valsts apmaksātas brīvpusdienas.
7. – 12 .klasei pieejamas kompleksās pusdienas 3 eiro vērtībā. Ja skolēns vēlas ēst kompleksās pusdienas, tām jāpiesakās nedēļas pēdējā piektdienā pie klases audzinātājas. Skolas mājas lapā www.priekule.edu.lv sadaļā ēdienkarte, ir iespējams iepazīties ar ēdienkarti 2 nedēļām ar konkrētu kaloriju skaitu katras dienas ēdienreizei.
Skolēniem, kuriem ir piešķirts pusdienu pabalsts saņem atbilstošo procentu atlaidi no 3 eiro vērtības.
Launaga cena 1 eiro.
                                                                                                                                                                                 Skolas administrācija