Latvijas jaunatnes komandu čempionāts novusā

WhatsApp Image 2023-09-21 at 12.53.42

Priecājamies un lepojamies ar mūsu skolas jauniešiem.
Priekules vidusskolas un novusa klubs “NK Priekule” pārstāvji 16. septembrī devās uz Latvijas jaunatnes komandu čempionātu novusā. Mūsu skolu pārstāvēja Ansis Kristofers Pāvils, Mārcis Krols, Roberts Daizis un Atis Sisenis kopā ar sporta skolotāju Raiti Feldmani. Visi četri jaunieši startēja atšķirīgās komandās. Visveiksmīgāk veicās Anša Kristofera komandai, kura izcīnīja godalgoto 2. vietu. Prieks arī par Ati Siseni - šī bija viņa debija novusā, kurā tika iegūta godalgotā 3. vieta. Robertam Daizim iegūta 8. vieta un Mārcim Krolam 9. vieta. Apsveicam!
Puiši turpina gatavoties nākamajām novusa sacensībām Babītē. Joprojām ir iespēja pieteikties interešu izglītības nodarbībām novusā pie sk. Raita Feldmaņa.