Mācību pārgājieni 1.-6. klasei

parg12

4.septembrī mūsu skolas 1.-6.klases devās mācību pārgājienos.

3.klase un 6.b klases devās atpazīt un uzzināt par Priekules pilsētas seno objektu vēsturi. Tie bija- aptieka, pienotava, ķieģeļceplis, universālveikals, patērētāju biedrība.Domāja, meklēja, pētīja atbildes uz jautājumiem: Kur tirgoja saldējumu un kāpēc tikai vasarā?Kāds bija Priekules dzelzceļš , kādas dažādas darba vietas bija senajā pilsētā?Paldies par sadarbību skolotājām Marikai , Vinetai.

1.klase kopā ar audzinātāju Ingu devās iepazīt skolas apkārtni un meklēja dabā dažādu krāsu dabas veltes.Paldies!

6.a klase devās pastaigā pa Priekules priedaines taku, ceļā spēlēja arī savas mīļās spēles.Paldies skolotājai Egitai.

2.a un 2.b klase priedienā draudzīgi kopā meklēja un skaitīja sēnes, aplūkoja nosūnojušas piepes, padzērās no avota svaigu ūdeni. Uzzināja, ka arī mežā var atrast ābolus, kuri izaug mežābelēs. Grupās veidoja darbiņus no dabas veltēm. Paldies audzinātājām Zanei un Agnesei.

Savukārt 7.-12.klašu jauniešiem bija mācību stundas, bet rīts iesākās ar dažādām sporta spēlēm, ko organizēja sporta skolotājs Raitis un Liepājas Jaunatnes centrs Pārnesums.Paldies.

FOTOGALERIJU SKATĪT ŠEIT <<<