Labo darbu nedēļa 2024

WhatsApp Image 2024-10-13 at 16 31 39

Pieredzes stāsts.

Esmu Priekules vsk.2.a klases audzinātāja un vecāku sapulcē aicināju arī vecākus veikt Labos darbus.Un tā arī notika.

2.a klases skolnieces Vanesas vecāki Natālija un Vilis Vieši Labo darbu nedēļā vēlējās iepriecināt cilvēkus, dāvinot viņiem kartupeļus. Tika nolemts,ka ar tiem iepriecinās pedagogus-seniorus. Es ,kā audzinātāja ,tad piedalījos kopā ar šo ģimeni Kartupeļu dāvināšanas svētkos. Tas bija tik...neaprakstāmi..saviļņojoši..

Paldies ģimenei. Kartupeļu dāvinātāji uzrakstīja ziņu: Mēs mājās braucām klusējot un ar smaidu sejā .Vārdi bija lieki.Lai jums jauks um mierīgs vakars. Un arī šo.Paldies jums, braucot mājās domāju tieši par to pašu, cik silti ap sirdi ,kad redzi ,cik tiešām maz vajag lai mēs visi smaidītu. Un kāda skolotāja seniore iedāvināja pat paštaisitu eņģelīti.

Sirsnīgi un mīļi.Labie darbi savijās ar lieliskām emocijām ,un par tiem mēs arī stāstām citiem. It kā nekas īpašs -kāds teiktu..Bet vai tu esi kādreiz uzdāvinājis kādam kartupeļu maisu?Vai smaidu?Vai savu laiku sarunām?Vai varbūt sniega piku?

Paldies no sirds! Agnese Razma.

Paldies visiem par šo sirdsdarbu!Lai labie darbi pietiek katrai dienai!