Sveicieni no Grieķijas!

WhatsApp Image 2024-10-13 at 22 33 52 1

Priekules vidusskolas avīzes “SOLUTIONS” komanda no 11. Līdz 19. oktobrim ir devusies Erasmus+ Skolēnu mācību mobilitātes braucienā uz Grieķiju Paralija Katerini. Priekulnieki apmeklēs un gūs pieredzi PLATON m.e.p.e skolā.

Viens no šī projekta mērķiem ir angļu valodas lietojums reālajā dzīvē.

13.10. katrs no skolēniem angļu valodā pastāstīja par sevi, saviem hobijiem un ko sagaida no mobilitātes Grieķijā. Skolēni atzina, ka bija neliels satraukums, bet tā bija laba pieredze valodas lietojumā, lai veiksmīgi sagatavotos eksāmenam. Valoda tiek lietota ne vien komunikācijā ar grieķu jauniešiem, bet arī iepērkoties, pasūtot ēdienu.

Grieķu skolotāja atzinīgi novērtēja mūsu skolēnu angļu valodas zināšanas. Priecājās par jauniešu brīvā laika aktivitātēm (mūzika, māksla, sports), izteica vēlēšanos apciemot mūs Priekulē.

Piedaloties mobilitātē skolēni iepazīsies ar Grieķijas kultūru un vēsturiskām vietām. Projekta Nr. 2024-1-LV01-KA121-SCH-000225266