Mācības, ceļošana, sports.

WhatsApp Image 2024-10-14 at 19 07 41 1

Noteikti šīs 3 jomas ir ļoti aizraujošas, interesantas un vajadzīgas!

11.10. to lieliski varēja dzirdēt, redzēt un saprast, jo 2.a klasē viesojās 8.a klases zēni Ričards Kubuliņš, Ansis Kristofers Pāvils un Kristians Bubļausks,lai pastāstītu,kāpēc viņuprāt skolā jāmācās,kur šīs zināšanas var pielietot?

Ričards pastāstīja par savu ceļojumu vasarā uz Albāniju,Kristiāns- uz Turciju.

Ansis Kristofers savukārt stāstīja par to,kāda nozīme cilvēka dzīvē ir sportam,kāpēc tas aizrauj un iedvesmo.Ansis Kristofers stāstīja par savu dalību sporta sacensībās Čehijā,kur viņš pārstāvēja Latvijas komandu skriešanā un par savu pieredzi TV spēlē "Gudrs,vēl gudrāks."

Lieliska stunda, aizraujoša,iedvesmojoša- paldies jauniešiem par sadarbības stundu-skolotāja Agnese Razma.

Jāatzīmē, ka skolā aktīvi sākusi darboties EPVS , kur jaunieši ir savu ideju autori un paši aktīvi pilsoniskajā līdzdalībā.Malači!Lepojamies un priecājamies!