Sveicieni no Grieķijas!

WhatsApp Image 2024-10-14 at 23 40 01 1

Priekules vidusskolas avīzes “SOLUTIONS” komanda no 11. Līdz 19. oktobrim ir devusies Erasmus+ Skolēnu mācību mobilitātes braucienā uz Grieķiju Paralija Katerini. Priekulnieki apmeklēs un gūs pieredzi PLATON m.e.p.e skolā.

14.10. Platon skolā mācījāmies grieķu alfabētu, un liels izaicinājums bija mācīties grieķu dejas. Skolas direktors mūs iepazīstināja ar skolu, kas sastāv no trīs ēkām, pirsmsskola, pamatskola un vidusskola. Ēkas veido ansambli: loks, kas simbolizē mācību sākumu, bulta, kas simbolizē pamatskolu un ir vērsta uz mēķi- vidusskolu.

Mūsu delegācija tika iepazīstināta ar Grieķijas izglītības sistēmu, vērtēšanu un mācību procesu.

Pēcpusdienā ne tikai priekulnieki, bet visi projektā iesaistītie dalībnieki devās izzinošā ekskursijā uz Grieķijas lielāko – Olimpa kalnu, kurš ir 2917 m augsts un iekļauts UNESCO kultūrvēsturiskā mantojumā. Vakars noslēdzās ar fantastisku mobilitātē iesaistīto delegāciju saliedēšanās pasākumu, kurā tika pielietotas dienā skolā iemācītās dejas prasmes.Projekta Nr. 2024-1-LV01-KA121-SCH-000225266