Atklāta Sporto visa klase 11. sezona!

WhatsApp Image 2024-10-18 at 13 30 47

18. oktobrī, Zemgales Olimpiskajā centrā, Jelgavā, ar vērienīgu atklāšanas pasākumu tika oficiāli uzsākta Latvijas Olimpiskās komitejas projekta Sporto visa klase 11. sezona.

Jauno 2024./ 2025. gada mācību sezonu uzsākušas 355 klases no 106 skolām, iesaistot 7100 bērnus. Projekta vēsturē tas ir otrs lielākais dalībnieku skaits sezonā./www.diena.lv/

Projekta sezonas atklāšanas pasākumā sveiktas jaunpienācējas klases un pasniegti tām karogi, uzklausīti jauno dalībnieku svinīgie solījumi. Visiem dalībniekiem bija iespēja baudīt atklāšanas pasākuma koncertu, kurā piedalījās grupa “Citi zēni”, Jelgavas 4. vidusskolas zēnu koris “Spīguņi”, Andžeja Grauda bungu skolas mūziķi, kā arī burvju mākslinieks Dante Pecolli.

Lai mūsu sportiskiem jauniešiem veicas un izdodas!

Projektu “Sporto visa klase” īsteno Latvijas Olimpiskā komiteja.