Mana Latvija

11.novembrī nu jau trešo gadu 3.klasē notika pēcpusdiena, izzinošs konkurss “Mana Latvija”

Tā kā skolēni ar katru gadu aug lielāki, kļūst gudrāki, veidojas plašāks izziņas loks, tad šogad tika dots uzdevums, kuram varēja sākt gatavoties jau pirmajā brīvlaikā.

Katrs izlozēja savu tēmu un par to veidoja kopā ar saviem vecākiem grāmatiņu

Tēmas bija dažādas – Latvijas novadi, gadalaiki, ziedi, mājdzīvnieki, meža dzīvnieki, ko ražo Latvijā, kukaiņi, putni Latvijā.

Lai mācītos uzstāties un nebaidītos par savām runas prasmēm, katrs savu grāmatiņu prezentēja.

Otrā pasākuma daļā 7.klases skolnieces- Agata, Sintija, Anna bija sagatavojušas jautājumus par sportistiem, komponistiem, dziedātājiem Latvijā. Bija arī “’āķīgi” jautājumi.

Un kā jau katru gadu atkārtojām Latvijas himnu, savu prezidentu, lielākās pilsētas, upes,kalnus.

Skolēni apguva arī galda klāšanas prasmes, atbilstoši pasākumam.

Paldies vecākiem, ciemiņiem un visai 3.klasei!

Skolotāja: Marika Šeflere