„Bērnu un jauniešu žūrijas 2018” noslēguma pasākums

Jau daudzus gadus skolas bibliotēka sadarbojas ar Priekules pilsētas bibliotēku Latvijas Nacionālās bibliotēkas vadītajā programmā “Bērnu un jauniešu žūrija”. Tā paredz, ka katrai vecuma grupai ieteiktās grāmatas tiek lasītas un novērtētas, aizpildot anketu. Programmas mērķis – rosināt lasītprasmi un interesi par grāmatām.

2018.gadā dalību projektā skolas bibliotēkā uzsāka 34 dalībnieki. Tomēr nepieciešamo grāmatu skaitu (6) izlasīja un noslēguma pasākumā varēja piedalīties tikai 11 izturīgākās un čaklākās lasītājas – Annija Ķezēna, Neringa Lindene, Madara Ozola, Elizabete Minka, Anna Ivanova, Evita Karabauska, Lāsma Elīna Punga, Ruta Šneidere, Amanda Karabauska, Daniela Zube un Ligita Ķere. Balvā viņām – pilsētas bibliotēkas organizētais brauciens uz Jura staļļiem Grobiņā. Kaut arī laiks bija pavēss un brīžiem lija, tika paspēts daudz – gan izjāde ar zirgu, gan šķēršļu trases uzveikšana, gan brauciens divjūgā un stāstījuma par zirgiem uzklausīšana, gan atpūta zem 160 gadus vecas mežābeles, gan bezmaksas frī un burgeru baudīšana.

P. S. Ir zināma jau 2019. gada kolekcijas grāmatas. Rudenī turpināsim!