Otrā kora skate.

Publicēšanas datums Autors Kristiāna Auzniece

28.aprīlī Grobiņas ģimnāzijā norisinājās otrā koru skate, kura ieskandināja dziesmu un deju svētkus.

Šajā skatē tapa zināms, vai mūsu skolas jauktais koris piedalīsies dziesmu svētkos vai tomēr nepiedalīsies. Par laimi, mēs šo skati izturējām godam, iegūstot pirmo pakāpi, kas nozīmē, ka vasarā lielajā Mežaparka estrādē dziedāsim kopā ar vēl daudz, daudz koriem.

Sagatavošanās posms skatei bija sarežģīts, jo bija jāsagatavo trīs dziesmas, vienu no tām mēs jau dziedājām pirmajā skatē, līdz ar to atlika tikai piestrādāt pie šīs dziesmas izpildījuma.

Iegūtā pirmā pakāpe lika noticēt pašu spēkiem, jo nebijām gaidījuši tik labu rezultātu. Bija tāda sajūta, ka visi mēģinājumi un raizes ir bijušas tā vērtas.

Lielu paldies sakām I.Tiesnesei un A.Hanzovskai, kuras mūs sagatavoja abām kora skatēm un neļāva padoties, kā arī paldies mūsu koncertmeistarei I.Rubezei, 12. klases skolēniem, kuriem šī kora skate bija pēdējā, jo jau drīz vien absolvēs mūsu skolu, kā arī paldies visiem pārējiem kora dalībniekiem, kuri regulāri apmeklēja mēģinājumus!