Priekules vidusskola piedalās “Eiropas Parlamenta Vēstnieku skolas” projektā

Drukāt
Publicēšanas datums Autors administrācija

 

Mēs 9. a klases meitenes: Agate Jerika, Anda Brauna, Elizabete Lendele,Anastasija Sļepeca,Ērika Anīte visaktīvāk iesaistījāmies šajā projektā , jo vēlējāmies papildināt savas zināšanas par Eiropas Savienību un šīs iegūtās zināšanas izmantot savā dzīvē, veidojot dažādas prezentācijas un pasākumus , kā arī tajos piedaloties .

Mērķtiecīgi strādājam ar materiālu “Trāpīts ES!”

Esam jau izveidojušas un novadījušas Ziemassvētku pasākumu 2.a klasei , kurā mēs stāstījām par Ziemassvētku tradīcijām Eiropā ,kā arī novadījām dažādas aktivitātes šajā pasākumā.

Izlasījām grāmatu “ Sarkanais dzīvsudrabs” (Arno Jundze), ko mums atsūtīja Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle. Uzrakstījām viņam arī pateicības vēstuli un uzaicinājām ciemos pie mums skolā, jo gribam zināt, ko dara deputāts EP?

    1. janvārī Priekules vidusskolā piedalījāmies atklātās stundas debatēs “Eiropas Savienība- mīti un realitāte”(vadīja skolotāja Agita Rukute),kurā mēs izteicām savu viedokli šajā jautājumā .Mums bija interesanti, ka stundā piedalījās uzņēmēji Arnis Kvietkauskis, Toms Šteins, Arturs Māss.

Paldies skolas direktorei Irinai Tiesnesei par atbalstu un Kristapam Šteinbergam par ES stenda izgatavošanu.Priecē ari, ka dažādu ES materiālu prezentācijas ik pa laikam varam parādīt visai skolai TV starpbrīžos.

Aicinām šajā projektā līdzdarboties ikvienu jaunieti no 9. lidz 12.klasei!

Agate Jerika, Elizabete Lendele 9.a.kl.

Priekules vidusskola

2012.
Free Joomla Templates by Joomla 2.5 Template Maker