11.klases EPVS tiekas ar 8.klases skolēniem

458658031 448901450818927 2056946978796852475 n

Jaunieši var visu!

17.septembrī mūsu skolas aktīvie 11.klases EPVS /Eiropas Parlamenta vēstnieku skolas aktīvisti tikās ar 8.klases jauniešiem, lai sarunā pastāstītu par lielisku jauniešu iespēju programmu EPVS, kurā viņi paši ir jau 2 gadus.

Priekules vidusskolā projekts aktīvi darbojas 8 gadus un to vada skolotāja Agita Rukute.

Tā ir lieliska iespēja jaunietim pašam izteikt viedokli, virzīt savu ideju, mācīties, būt aktīvam,būt līdzdalībā.

Tā ir iespēja tikties ar dažādiem cilvēkiem, uzklausīt viņu viedokli, mācīties, sarunāties.Nepietiek ar to, ka mēs zinām, kas ir Eiropas Savienība, tikai praktiskā darbībā, mācoties būt un justies kā Eiropas pilsoņiem, mēs varam kļūt par tādiem. Šādā nozīmē Eiropas Parlamenta vēstnieku programma ir lielisks piemērs kā skolās var veicināt jauniešu domāšanu par Eiropas Savienības nākotni, attīstīt pilsoniskās rīcības prasmes un izkopt piederības sajūtu Latvijai un Eiropai.

Aicinām jauniešus pieteikties interešu izglītības programmā EPVS, jo jaunieši var visu!

Projekta vadītāja Agita Rukute